Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Центр надання адміністративних послуг Станіславської сільської ради

photo

Опис

Центр надання адміністративних послуг Станіславської сільської ради Херсонської області (далі - центр) утворюється з метою забезпечення надання адміністративних послуг при виконавчому органі сільської ради. Центр розміщується в адміністративній будівлі Станіславської сільської ради за адресою: вулиця Свободи, 15, село Станіслав, Херсонська область.

Територіальний підрозділ ЦНАП розміщується в адміністративній будівлі Станіславської сільської ради за адресою: вулиця Центральна, 75, село Широка Балка, Херсонська область. 

Графік роботи територіального підрозділу ЦНАП:

День неділі Часи прийому
Понеділок 8:00 - 17:00
Вівторок 8:00 - 17:00
Середа 8:00 - 17:00
Четвер 8:00 - 17:00
П’ятниця 8:00 - 15:45
Субота вихідний
Неділя вихідний

Обідня перерва

12:00 - 12:45

 

Центр не має статусу юридичної особи.

Основними завданнями ЦНАП є:

  • організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;
  • спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;
  • забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

Центром забезпечується надання адміністративних послуг через адміністратора шляхом його взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

Перелік адміністративних послуг, які надаються через центр, визначається сільською радою.

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше