Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Реконструкція артсвердловин у с. Станіслав та с. Широка Балка.

photo2

Детальніше про проект

Систему водопостачання в населених пунктах обслуговує КП «Надія» - створене 22 грудня 2009 року. Населення Станіславської громади складає 7442 осіб. На більшості магістралей нормативний строк експлуатації трубопроводів уже вичерпано або майже вичерпано, ступінь зносу складає 80-100 %.  Зношений водопровід у обох населених пунктах ОТГ, це близько 59,2 км. водопроводу в селах Станіслав, Широка Балка. Система централізованого водопостачання присутня у 2-х населених пунктах з 3-х. Рівень охоплення послугою становить 71%. Тарифи на послуги водопостачання затверджуються рішенням сесії Станіславської сільської ради. У затверджених тарифах відсутні кошти на розвиток та інновації, кошти для проведення капітальних ремонтів та придбання основних засобів. Питання підняття тарифів викликає великий протест та напругу серед жителів громади.

Проблема, яку вирішує проект – це зменшення питомих витрат на надання послуги водопостачання; забезпечення якісною питною водою мешканців громади.

Основні причини:

  • Застарілі насоси, Башти Рожновського в незадовільному стані.
  • Завищені експлуатаційні енерговитрати.
  • Збитковість комунального підприємства. Встановлення тарифів нижче економічно обґрунтованих. Брак коштів на реконструкцію.
  • Відсутня система обліку води на свердловинах.
  • У населених пунктах спостерігається встановлення насосного обладнання із завищеними характеристиками, що призводить до додаткового навантаження на водопровідні та електричні мережі, збільшує вірогідність пориву трубопроводів та енергоспоживання.
  • Відсутність ємності для підвезення якісної питної води населенню.

Реалізація проекту має забезпечити: економічний ефект (скорочення витрат та втрат води, скорочення споживання електроенергії через модернізацію обладнання).

Ефект від реалізації проекту має посприяти створенню оптимальних умов, за яких підприємство зможе не лише функціонувати, а й забезпечити споживачів якісними житлово-комунальними послугами.

Проект відповідає затвердженій Стратегії сталого розвитку ОТГ на 2019-2027рр., а саме:

Стратегічній цілі 2 «РОЗВИТОК ІНЖЕНЕРНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ГРОМАДИ»,

Операційній цілі 2.1 Підвищення якості послуг з водопостачання та водовідведення,

Операційній цілі 2.1.4 Придбання та становлення електрочастотних перетворювачів на свердловинах.

Ключові етапи (віхи)

В рамках реалізації проекту передбачається:

  1. Реконструкція 3-х свердловин у с. Станіслав, а саме: заміна насоса, встановлення станції управління з частотним перетворювачем, встановлення лічильників обліку води на свердловинах, заміна труб, заміна проводу та всіх комплектуючих матеріалів;
  2. Запуск в експлуатацію 1-ї свердловини у с. Станіслав, а саме: встановлення насоса, встановлення станції управління з частотним перетворювачем, встановлення лічильників обліку води, заміна труб, заміна проводу та всіх комплектуючих матеріалів;
  3. Реконструкція 2-х свердловин у с. Широка Балка, а саме: заміна насоса, встановлення станції управління з частотним перетворювачем, встановлення лічильників обліку води на свердловинах, заміна труб, заміна проводу та всіх комплектуючих матеріалів;
  4. Придбання ємності для підвезення якісної питної води мешканцям громади.

На мапі

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше