Станіславська сільська рада повідомляє

Містобудування та землевпорядкування
13.11.2019

Станіславська сільська рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна:

• нежитлові будівлі (відповідно до генерального плану с.Широка Балка, стройдвор) за адресою: 75052, Херсонська область, Білозерський район, с.Широка Балка, вул. Молодіжна, 62-Б, (витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна № 188298996 від 11.11.2019 р.).

Власників вказаного майна, з підтверджуючими  документами, просимо  звернутися до Станіславської сільської ради за адресою: 75051, Херсонська область, Білозерський район, с.Станіслав, вул. Свободи,15, з метою зняття його з обліку протягом року з дня оприлюднення цього оголошення.