Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

На Херсонщині до боротьби з наркозлочинністю долучаються територіальні громади

Інформаційне повідомлення
21.04.2021

Для боротьби з розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин у Національній поліції України було утворено Департамент боротьби з наркозлочинністю, зокрема й Управління боротьби з наркозлочинністю у Херсонській області. Одним з пріоритетних напрямків роботи підрозділу є боротьба з розповсюдженням наркотичних засобів із використанням інноваційних технологій, тобто через мережу «Інтернет».

Під час селекторної наради на чолі з головою облдержадміністрації Сергієм Козирем начальник Управління Дмитро Кравченко доповів: «Основною категорією осіб, які споживають наркотичні засоби та психотропні речовини, є особи віком від 16 до 45 років. Ця категорія осіб є працездатною ланкою населення, від якої залежить розвиток області».

Для більш ефективної боротьби з наркозлочинністю Управління боротьби з наркозлочинністю в Херсонській області взаємодіятиме з територіальними громадами.

Важливість даного питання відзначив голова облдержадміністрації Сергій Козир: «Прошу голів територіальних громад долучитися. Боротьба з розповсюдженням наркотичних засобів має бути пріоритетом для всіх. Адже здоров’я нації – це дуже важливо».

Телефон довіри Управління боротьби з наркозлочинністю в Херсонській області (0552) 45-21-32

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше