Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Бюджет для громадян 2020

Новина
22.05.2020

Вже 2-й рік поспіль в рамках Проекту "Доброчесні громади", що реалізується Програмою "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" DOBRE розроблено інформаційний буклет "Бюджет для громадян". Через пандемію COVID-19, його розробка трохи затрималась.

Бюджет для громадян – це спрощена, позбавлена технічної мови презентація інформації про бюджет громади. Бюджет для громадян створений, щоб зробити складну та технічну бюджетну інформацію доступною. Він нагадує, що бюджет громади – це кошти всіх її мешканців  і показує,  що гроші в бюджеті не з’являються нізвідки, а витрати з бюджету не робляться лише за бажанням когось з керівників громади, або групи громадян.

Цього року "Бюджет для громадян" доповнений звітом про враховані пропозиції до бюджету, що були зібрані під час інформаційної кампанії восени 2019 року.

У бюджеті для громадян зазначені цифри станом на початок року, до пандемії. Через пандемію бюджет громади недоотримує суттєві суми. Частину коштів довелося переспрямувати на протидію коронавірусу. Тому, далеко не все, що заплановано у бюджеті для громадян зможе бути профінансовано.

Восени 2020 року ми запрошуємо жителів Станіславської громади знову долучитися до складання бюджету, уже на 2021 рік.  

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше