Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Станіславська "Бригантина" - чемпіони Білозерської Футбольної Ліги

Новина
21.10.2019

Ось і закінчився ІV розіграш чемпіонату Білозерської Футбольної Ліги. Закономірним чемпіоном стала станіславська "Бригантина", котра у так званому "Золотому матчі" здолала на своєму полі свого прямого конкурента "Динамо" з рахунком - 2:1. Після завершення матчу відбулося нагородження переможця, на якому головою БФЛ Сергієм Шевейком було вручено кубок, медалі, грошову премію та індивідуальні нагороди гравцям. 

Але гра мільйонів в районі на цьому не закінчується, 27 жовтня стартує кубок "Закриття Сезону" у чвертьфінальних парах, якого зійдуться: "Дніпро Т" - "Промінь", "Бригантина" - "Колос","Комета"- "Атлантика", "Дніпро В" - "Іскра". Початок матчів, о 15-00.

АНДРІЙ ПИЛИПЧЕНКО, секретар БФЛ.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше