Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Оголошення
13.01.2022

Станіславська сільська рада відповідно до положень  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» повідомляє, що з 14 січня 2022 року розпочинається процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті державного планування – містобудівної документації на місцевому рівні «Детальний план території відносно земельної ділянки гр. Гончарової Л.І., площею 0,1932 га з метою зміни цільового призначення з 02.01 «Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд», на 12.04 «Для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства», за адресою: село Станіслав, вул. Степова, 60, Станіславської сільської ради, Херсонського району Херсонської області» з розділом «Охорона навколишнього природного середовища» (звіт про стратегічну екологічну оцінку), у якому наявна екологічна та пов`язана зі здоров`ям населення інформація.

Ознайомитись з матеріалами проекту містобудівної документації з розділом «Охорона навколишнього природного середовища» (звіт про стратегічну екологічну оцінку), а також подати пропозиції (або зауваження) у письмовому вигляді (у тому числі в електронній формі) можна до 14 лютого 2022 року включно за адресою: 75051, Херсонська область, Херсонський район, с. Станіслав, вулиця Свободи, 15; тел.  (05547) 5-32-67; e-mail: stanislav_sr@meta.ua.

Відповідальна особа: начальник відділу архітектури, містобудування, земельних відносин та житлово-комунального господарства Станіславської сільської ради Безродня Вікторія Володимирівна.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше