Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Про перевірку джерела отримання декларантом коштів для придбання задекларованих активів

Інформаційне повідомлення
05.09.2021

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо права контролюючого органу на проведення податкової перевірки джерела отримання декларантом коштів, за рахунок яких були придбані задекларовані активи.

Відповідно до п. 13 підрозділу 94 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податкова перевірка центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, не проводиться щодо джерела отримання декларантом чи громадянином, що підпадає під дію п. 10 підрозділу  94 розділу ХХ ПКУ, доходів, за рахунок яких було одержано (набуто) задекларовані таким декларантом активи або активи, передбачені п. 10 підрозділу 94 розділу ХХ ПКУ.

Нагадаємо, що одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори, триватиме у період з 1 вересня 2021 року по 1  вересня 2022 року.

З детальною інформацією щодо подання декларації можна ознайомитися у розділі «Одноразове добровільне декларування» за посиланням.

Підписуйтесь на сторінку Державної податкової служби України у Facebook facebook.com/TaxUkraine.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше