Засідання постійої депутатсьої комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

01.11.2021

02 листопада 2021 року (вівторок) о 11 годині 30 хвилин в приміщенні Станіславської сільської ради (с. Станіслав, вул. Свободи 15) відбудеться засідання постійої депутатсьої комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

• Про внесення змін до місцевих програм.

(Доповідає: начальник фінансового відділу ПИСАРЕНКО О.А.)

• Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2020 року № 71 «Про бюджет Станіславської сільської територіальної громади на 2021 рік»

(Доповідає: начальник фінансового відділу ПИСАРЕНКО О.А.)

• Про затвердження робочого проєкту «Капітальний ремонт частини покрівлі будівлі Широкобалківського закладу повної загальної середньої освіти Станіславської сільської ради Херсонської області за адресою: вул. Херсонське шосе 42 с. Широка Балка, Білозерський район, Херсонська область»
  • Про затвердження Експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проєктної документації за робочим проєктом «Капітальний ремонт частини покрівлі будівлі Широкобалківського закладу повної загальної середньої освіти Станіславської сільської ради Херсонської області за адресою: вул. Херсонське шосе 42, с. Широка Балка, Білозерський район, Херсонська область» (корегування)

(Доповідає: БЕЗРОДНЯ В.В.)