«Обличчя нових громад»

08.07.2021

Представники Станіславської сільської ради відвідали фотовиставку «Обличчя нових громад», яка відкрилася на арт-площадці Urban CAD (вул. І. Кулика, 26)

Експозиція підготовлена Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID-DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність».

Високохудожні фото виконав відомий український фотограф Владислав Содель. На 55 світлинах зафіксовано буденні миттєвості людей, які живуть у громадах різних куточків України і власною щоденною працею змінюють їх на краще.

Окремі фото розповідають про життя Станіславської громади Херсонської області.

Виставка експонуватиметься до 20 липня.