Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області рекомендує отримувати послуги дистанційно

Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області інформує:
в зв'язку з продовженням каратнину до 31 грудня 2020 року, відділ обслуговування громадян № 7 рекомендує громадянам району:

• здійснювати попередній запис на прийом до спеціалістів за телефоном 055-47-33-6-39;
  • отримувати послуги дистанційно – через вебпортал електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua/.
Щоб скористатися всіма можливостями сервісу, необхідно увійти до вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою ключа кваліфікованого електронного підпису (далі - КЕП).

Для цього перейдіть за посиланням https://portal.pfu.gov.ua/ та натисніть “Вхід”.

У вікні “Увійти до системи” вкажіть наступні дані:
  1. полі “Оберіть АЦСК” – вибрати акредитований центр сертифікації ключів із запропонованого переліку, в якому замовлявся ключ КЕП;
  2. наступному полі оберіть файл ключа КЕП – вкажіть місце його зберігання;
  3. введіть пароль до ключа КЕП.
На вебпорталі електронних послуг Фонду є можливість:
  • отримати довідки із підтверджуючим QR-кодом про розмір пенсій, страховий стаж, заробітну плату й сплачені внески;
  • подати заяву на призначення пенсій за принципом “одне відвідування”, що передбачає подання документів для призначення пенсій виключно в електронному вигляді;
  • подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб (наприклад, дані паспорту, адреси проживання);
  • подати звернення (заяву, скаргу, пропозицію);
  • активувати послугу безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи).
Нагадаємо, що є можливість доступу до Е-сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі зі смартфонів та планшетів.

Залишайтесь вдома! Не ризикуйте своїм здоров’ям та життям!

Новини на цю ж тему

Увага!

Перерахунок пенсій з 01 вересня 2020 року

З 01 вересня 2020 року перераховані пенсійні виплати осіб, які досягли 65 - річного віку, не працюють та мають необхідний страховий стаж.

Запис на прийом до ПФУ

Якщо відвідування сервісного центру все ж таки є необхідним, то рекомендуємо користуватися записом на прийом через вебпортал.
19.08.2020

Змінено розклад роботи сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області.

Прийом та обслуговування відвідувачів щодня розпочинається з: 10-00 години.
23.06.2020

Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області інформує

16.06.2020

Консультування з питань пенсійного забезпечення під час карантину

Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області нагадує, що у зв'язку з продовженням карантину збережено обмеження щодо доступу відвідувачів до приміщень сервісних центрів.