Гуманітарна допомога від МФ "Відродження"

24.04.2020
Отримавши відправлення із засобами захисту для медичних працівників від Міжнародного фонду "Відродження" одразу ж направилися до Станіславської амбулаторії ЗПСМ для передачі очікуваної допомоги.
Передано:
#️✔ 1000 шт. медичних масок;
✔ 9 л. засобу для дезинфекції;
✔ 1 кг. таблеток для дезинфекції;
✔ 6 уп. оглядових рукавичок;
✔ 100 шт. медичних шапочок;
✔ 100 шт. бахіл;
✔ 10 посібників "Оцінка інтенсивності болю".
Гуманітарну допомогу отримано по проекту "Ми залишаємось тут заради вас. Будь ласка, залишайтесь вдома заради нас!” в рамках гуманітарної ініціативи з протидії пандемії «Людяність і взаємодопомога»
Інші відправлення із засобами захисту в дорозі, чекаємо.
Всім бажаємо 36,6!

Новини на цю ж тему

Туляремія: що потрібно знати та як уберегтися?

Туляремія – природно-осередкова інфекційна хвороба

Отримали маски багаторазові від Програми U-LEAD з Європою

26.06.2020

Медична гуманітарна допомога від Програми "U-LEAD з Європою"

09.06.2020

Сьогодні розпочато ремонтні роботи опалення в Станіславській амбулаторії ЗПСМ.

12 корисних звичок для здорового імунітету

Чарівної таблетки від коронавірусу не існує. Вакцини та ліки ще у розробці. Але надійні способи посилити імунну систему є.

Медичні маски від МФ "Відродження"

Сьогодні отримали перше відправлення з масками (1000 шт.) від Міжнародного фонду "Відродження"

Станіславська амбулаторія ЗПСМ потребує допомоги

В результаті ситуації з коронавірусом у країні, просимо максимально сприяти недопущенню поширення коронавірусу, виконувати правила карантину та перераховувати, за можливості, кошти для Станіславської амбулаторії ЗПСМ.

Грип та ГРВІ: що робити, щоб втриматися?"

Грип – це високо контагіозне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Джерелом інфекції являється хвора людина. Особливо заразна інфікована людина при грипі у розпал хвороби, в гарячковому стані. Період захворювання продовжується в середньому 4-7 днів.
07.02.2020

Графік прийому виїзних медико-технічних бригад Одеського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства

До відома жителів громади щодо графіку виїзних медико-технічних бригад Одеського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства на 2020 рік. З метою забезпечення дітей та осіб з інвалідністю протезноортопедичними виробами.

Епідемія дифтерії!

Станіславська амбулаторія запрошуємо жителів громади (сіл Олександрівка, Станіслав, Широка Балка та Софіївка)  для проведення обов’язкової чергової ревакцинації проти дифтерії та правця (АДП -М) безкоштовно

День донора

Виїзною бригадою Херсонської обласної станції переливання крові 24 жовтня 2019 року в приміщенні Станіславської амбулаторії ЗПСМ проводитиметься "День Донора"

Що варто їсти восени, щоб не хворіти?

Осінь – це період, коли наш організм запасається енергією, щоб у всеозброєнні зустріти холодну пору. Пропонуємо вам кілька порад осіннього харчування, що допоможуть почуватися здорово і не набирати вагу.

Обережно - каракурт!

02.08.2019