Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Засідання постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Оголошення
05.03.2020

06 березня  2020 року (п’ятниця) о 12 годині 00 хвилин в приміщенні Станіславської сільської ради відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Порядок денний

  • Про надання дозволу на проведення Міжнародного фестивалю повітряних зміїв «ПІВДЕННИЙ ВІТЕР – 2020» на території Станіславської ОТГ (с. Широка Балка).

(Доповідає:  секретар сільської ради Завещана О.Л.)

  • Про розгляд подання інспектора з проектного менеджменту Сонько Р.С. від 03.03.2020 року. (Про затвердження Програм: по реконструкції артсвердловин у с. Станіслав та с. Широка балка а 2020 рік; по створенню Центру підтримки бізнесу та туризму Станіславської ОТГ на 2020 рік; по створенню пішохідно-велосипедних маршрутів і зон з покращеною інфраструктурою з елементами туристичної навігації в Станіславській ОТГ на 2020 рік.

(Доповідає: інспектор з проектного менеджменту Сонько Р.С.)

  • Про розгляд подання директора Станіславського ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька Ференц Д.В. від 24.02.2020 року № 18. (Про затвердження Звітів про незалежну оцінку майна)

(Доповідає:  секретар сільської ради Завещана О.Л.)

  • Про розгляд подання директора Станіславського ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька Ференц Д.В. від 28.02.2020 року № 22. (Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт покрівлі Станіславського закладу повної загальної середньої освіти Станіславської сільської ради Херсонської області ім. К.Й. Голобородька за адресою: вул. Свободи, 35 с. Станіслав Білозерський район Херсонська область).

(Доповідає: начальник відділу, головний архітектор Безродня В.В.).

  • Про розгляд подання директора Станіславського ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька Ференц Д.В. від 03.03.2020 року № 25.(Про надання дозволу на укладення додаткової угоди до договору оренди)

(Доповідає:  секретар сільської ради Завещана О.Л.)

  • Про затвердження актів приймання-передачі майна

(Доповідає:  секретар сільської ради Завещана О.Л.)

  • Про звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Станіславської сільської ради на 2019 рік та місцевих Програм за 2019 рік

(Доповідає:  секретар сільської ради Завещана О.Л.)

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше