Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Засідання постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Оголошення
05.02.2021

08 лютого 2021 року (понеділок) о 14 годині 00 хвилин  в приміщенні Станіславської сільської ради (с. Станіслав, вул. Свободи 15) відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  • Про звіт роботи Станіславської школи мистецтв на території Станіславської територіальної громади за 2020 рік

(Доповідає: директор Станіславської школи мистецтв Маланчук Н.В.)

  • Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2020 року № 71 «Про бюджет Станіславської сільської територіальної громади на 2021 рік»

(Доповідає: начальник фінансового відділу ПИСАРЕНКО О.А.)

  • Про внесення змін до місцевих програм.

(Доповідає: начальник фінансового відділу ПИСАРЕНКО О.А.)

  • Про передачу комунального майна в оперативне управління.

(Доповідає: начальник відділу, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, планування економічної діяльності та звітності сільської ради СЛОБОДЯН Н.В.)

  • Про встановлення норми відрахування частини прибутку (доходу) Комунального підприємства Станіславської сільської ради «Надія» до загального фонду сільського бюджету.

(Доповідає: заступник сільського голови ЗАВЕЩАНА О.Л.)

  • Про встановлення норми відрахування частини прибутку (доходу) Олександрівського комунального підприємства до  загального фонду сільського бюджету.

(Доповідає: заступник сільського голови ЗАВЕЩАНА О.Л.)

  • Про затвердження  Положення про преміювання та надання матеріальної  допомоги  працівникам апарату  Станіславської    сільської    ради   та  її виконавчих  органів. 

 (Доповідає: заступник сільського голови ЗАВЕЩАНА О.Л.)

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше