Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту, комунальної власності, підприємництва та сфери послуг

Оголошення
06.10.2021

08 жовтня 2021 року (п`ятниця) о 12 годині 00 хвилин в приміщенні Станіславської сільської ради (с. Станіслав, вул. Свободи 15) відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту, комунальної власності, підприємництва та сфери послуг.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  • Про розгляд подання комунального некомерційного підприємства «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" (про внесення зміни до договору про оперативне управління комунальним майном Станіславської сільської ради)

(Доповідає: заступник сільського голови ЗАВЕЩАНА О.Л.)

  • Про розгляд подання комунального некомерційного підприємства «Білозерський центр первинної медико-санітарної допомоги Білозерської селищної ради Херсонського району Херсонської області» (про внесення змін до договору про передачу майна, що перебуває у комунальній власності Станіславської територіальної громади Комунальному некомерційному підприємству «Білозерський центр первинної медико-санітарної допомоги» Білозерської селищної ради Херсонського району, Херсонської області від 22.02.2021 року)

(Доповідає: заступник сільського голови ЗАВЕЩАНА О.Л.)

  • Про внесення змін до договору про передачу майна, що перебуває у комунальній власності Станіславської територіальної громади комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білозерського району» Білозерської районної ради Херсонської області в оперативне управління від 04.01.2021 року)

(Доповідає: заступник сільського голови ЗАВЕЩАНА О.Л.)

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше