Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту, комунальної власності, підприємництва та сфери послуг

Оголошення
20.05.2021

24 травня 2021 року (понеділок) о 10 годині 00 хвилин  в приміщенні Станіславської сільської ради (с. Станіслав, вул. Свободи 15) відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту, комунальної власності, підприємництва та сфери послуг.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  • Про передачу приміщення (нежитлова будівля) за адресою с. Олександрівка вул.. Миру, 6-Б в оперативне управління Олександрівському комунальному підприємству.

(Доповідає: староста с. Олександрівка КАМЕНЕЦЬКА Н.О.)

  • Про передачу приміщення (бригадний дім) за адресою: с. Широка Балка, вул.. Херсонське шосе, 24 в оперативне управління релігійній організації.

(Доповідає: заступник сільського голови ЗАВЕЩАНА О.Л.)

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше