Інформація про конкурсний добір (конкурс) на посаду керівника комунального закладу «Станіславський сільський Будинок культури»

09.07.2021

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Станіславської сільської ради інформує, що перше засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу «Станіславський сільський Будинок культури» відбудеться 14.07.2021 року (середа) о 09:00 за адресою: с. Станіслав, вул. Свободи 15, приміщенні Станіславської сільської ради.

В рамках першого засідання конкурсної комісії розглядатимуться документи на відповідність кваліфікаційним вимогам, подані кандидатами:

• Бреславець Олександра Анатоліївна (з документами можна ознайомитися за посиланням)
  • Мазурук Володимир Валерійович (з документами можна ознайомитися за посиланням)
  • Молоканова Ганна Вікторівна (з документами можна ознайомитися за посиланням)
  • Симоньянц Світлана Миколаївна (з документами можна ознайомитися за посиланням)
  • Ткаченко Вікторія Олександрівна (з документами можна ознайомитися за посиланням)

Комісії конкурсного добору керівників закладів культури
Станіславської територіальної громади (згідно розпорядження № 60-о/д)

• ГАВРИЛІВ Світлана Степанівна - голова правління громадської організації «Стань І Слав»
  • КАРАМУШКА Наталія Володимирівна - членкиня правління громадської організації «Стань І Слав»
  • ЗАХАРОВА Інна Георгіївна - членкиня громадської організації «Стань І Слав»
  • СТЕПАНОВА Оксана Богданівна - заступник директора з основної діяльності Обласного Центру Народної Творчості Херсонської ОДА
  • МАЛЯРЕКО Олена Миколаївна - директор Станіславської публічної бібліотеки
  • ШУНДЕЛЬ Марія Сергіївна - керівник танцювального колективу КЗ Широкобалківський сільський Будинок культури
  • ШВАЙДЕЦЬКА Інна Олександрівна - депутат Станіславської сільської ради
  • ПОТАПОВА Анжела Юріївна - депутат Станіславської сільської ради
  • ВИШНІЦЬКИЙ Юрій Вікторович - депутат Станіславської сільської ради
  • ЧИНКО Раїса Михайлівна - депутат Станіславської сільської ради
  • ДНІСТРЯНСЬКИЙ Віктор Степанович - депутат Станіславської сільської ради.