06.05.2021

Оголошення про проведення конкурса на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Станіславської сільської ради в селах:  Станіслав,Олександрівка, Широка Балка, Софіївка.

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу

Виконавчий комітет Станіславської сільської ради, 75051 Херсонська область., Білозерський район село Станіслав, вул. Свободи,15.

Підстава для проведення конкурсу

Рішення виконавчого комітету Станіславської сільської ради від «30» квітня 2021 року № 41.

Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону осіб, в яких можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів

Місце: 75051 Херсонська область., Білозерський район село Станіслав, вул. Свободи,15,

Дата: 10.06.2021року

Час:  11.00год

Тріщанович Максим Васильович – спеціаліст І категорії з питань ЖКГ та АПР , тел. (05547) 53267, 53247.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу

Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових (твердих, рідких побутових відході, великогабаритних ремонтних відходів), що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території сіл Станіслав, Широка Балка, Софіївка та Олександрівка.

Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

Вартість послуги з вивезення побутових відходів.

Досвід роботи з надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.

Наявність працівників відповідної кваліфікації в кількості достатній для надання послуги з збирання та вивезення побутових відходів відповідно до вимог нормативних документів.

Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

Обсяг послуг з вивезення побутових відходів та вимоги щодо якості надання послуг

Конкурс проводиться на послуги з вивезення твердих побутових відходів на території сіл Станіслав, Широка Балка, Софіївка та Олександрівка  що передбачає зокрема:

• організацію надання підприємствам, установам, організаціям, мешканцям міста послуг з вивезення побутових відходів відповідно до стандартів, нормативів передбачених Законами України "Про житлово-комунальні послуги", « Про відходи», постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008р.№ 1070 «Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів», санітарних Правил та встановлених норм;
  • балансоутримання об’єктів поводження з відходами та організація їх належної експлуатації відповідно до їх цільового призначення;
  • планування заходів щодо збереження та сталого функціонування об’єктів та забезпечення споживачів послугами з збирання та вивезення побутових відходів.

Обсяг послуг з вивезення твердих побутових відходів орієнтовно складає – Станіслав 1315 тон, Широка Балка, Софіївка 784 тони, Олександрівка 617 тон на рік.

Характеристика території де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів

• площа сіл– 215,5км2
  • кількість житлових будинків - 4046
  • кількість вулиць — 111
  • населення — 9366 осіб (с.Станіслав (4536), с.Широка Балка ( 2258), с.Софіївка (444), с.Олександрівка ( 2128)).

Характеристика об’єктів утворення відходів.

Назва об'єкта утворення побутових відходів

Показник

кількість одноквартирних житлових будинків

місцезнаходження будинків

Будинки розміщені на території сіл Станіслав, Широка Балка, Софіївка та Олександрівка

Кількість торгових точок 65
Заклади освіти 4
Заклади культури 8
Заклади охорони здоров’я 4
Аптеки 4
Інші установи 3

Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами.

Місцем видалення твердих відходів, що використовується під накопичення побутових відходів є:

• с. Станіслав, площею 1,9 га та знаходиться на відстані 0,5 км від села;
  • с. Олександрівка, орієнтовною площею 2,0 га та знаходиться в межах села;
  • с. Широка Балка, орієнтовною площею 1,0 га та знаходиться на відстані 0,7 км від села.

Місце, способи та кінцевий термін подання конкурсних пропозицій

Спосіб: особисто або поштою.

Кінцевий строк: 08.06.2021.