Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Інформація про конкурсний добір (конкурс) на посади керівників комунальних закладів «Станіславський сільський Будинок культури», «Широкобалківський сільський Будинок культури», «Софіївський сільський клуб» та «Станіславська публічна бібліотека Станіславської сільської ради Херсонської області»

Інформаційне повідомлення
20.04.2021

У зв'язку з проведенням конкурсного добору (конкурсу) на посади керівників комунальних закладів «Станіславський сільський Будинок культури», «Широкобалківський сільський Будинок культури», «Софіївський  сільський клуб» та «Станіславська публічна бібліотека Станіславської сільської ради Херсонської області» відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Станіславської сільської ради Херсонської області відповідно до ч.5 ст.21-4 Закону України «Про культуру», та рішення Станіславської сільської ради №148 VІ сесії VІІІ скликання від 22 лютого 2021 року  про «Порядок призначення на посаду керівників комунальних закладів культури за результатами конкурсного добору» оприлюднює документи, які надійшли від громадян які мають намір брати участь у конкурсному доборі (конкурсі):

Симоньянц С.М., Бреславець Т.П., Карамушки Н.В., як кандидатів на посаду керівника комунального закладу «Станіславський сільський Будинок культури»;

Карамушки В.І., Карамушки Н.В., як кандидатів на посаду керівника комунального закладу «Широкобалківський сільський Будинок культури»;

Швець О. П., кандидата на посаду керівника комунального закладу «СофіЇвський сільський клуб»;

Губської Н.О., Маляренко О.М., як кандидатів на посаду керівника комунального закладу «Станіславська публічна бібліотека Станіславської сільської ради Херсонської області»

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Станіславської сільської ради інформує, що засідання конкурсної комісії призначено на 22.04.2021 року за адресою: с. Станіслав, вул. Свободи 15, приміщення Станіславської сільської ради.

22.04.2021 року, на 10:00 - перше засідання конкурсної комісії.

Розгляд документів, поданих кандидатами на посади керівників комунальних закладів «Станіславський сільський Будинок культури», «Широкобалківський сільський Будинок культури», «Софіївський  сільський клуб» та «Станіславська публічна бібліотека Станіславської сільської ради Херсонської області», на відповідність кваліфікаційним вимогам.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше