Станіславська сільська територіальна виборча комісія нагадує

СТАНІСЛАВСЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

Нагадуємо, що 28 березня 2021 року, відбудуться «Проміжні місцеві вибори» депутата до Станіславської сільської ради по округу № 7.

Вибори відбудуться в селі Олександрівка, дільнична виборча комісія № 650055.

Опис меж багатомандатного виборчого округу № 7:

вулиці - Центральна, Перемоги, Д.Харько, Миру, Гагаріна, Кооперативна, Лиманська, Поперечна, Шевченка, Робоча, О.Гомана, Садова, Приозерна; провулки - Колгоспний, Спортивний.

Кандидати в депутати Станіславської сільської ради:

• Антонюк Альона Віталіївна – 08.01.1992р.н., вища, вчитель,  загальноосвітня школа № 52 м.Херсон, с.Олександрівка, безпартійна, самовисування.
  • Башло Світлана Олександрівка – 24.06.1967р.н., вища, вчитель, Олександрівський ЗПЗСО, с.Олександрівка, безпартійна, самовисування.
  • Кондратенко Олександр Володимирович – 24.03.1969 р.н., середня, тимчасово не працює, с.Олександрівка, безпартійний, самовисування.
  • Федищев Вячеслав Вячеславович – 29.04.1986р.н., вища, директор, ФГ «Флекс», с.Олександрівка, безпартійний, самовисування.

Запрошуємо жителів цих вулиць, прийти на виборчу дільницю № 650055, 28 березня 2021 року і зробити свій вибір.

При собі мати паспорт громадянина України.