Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Нарада  директорів закладів  освіти  Станіславської громади

Новина
03.10.2019

1 жовтня відбулася  нарада  директорів закладів  освіти  Станіславської громади  в новому навчальному році.В роботі наради прийняв участь сільський голова громади Желуденко В.В. та заступник з питань діяльності виконавчих органів сільського голови   Смутченко  С.Л., заступник та головний бугалтер Сміюха Н.В.  начальник відділу  освіти Потапова А.Ю. та інспектор  відділу освіти Волошина О.Ю

На нараді розглядалися питання  "Впровадження системи НАССР у закладах освіти",  питання "підготовки закладів до опалювального сезону",  про атестацію педагогічних працівників  у 2019-2020 н.р.  та статистичну звітність, про автономію Широкобалківського закладу дошкільної освіти та  Широкобалківського закладу повної  загальної середкьої освіти та про використання  коштів державної субвенції.  

Керівники закладів освіти відзвітувалися про готовність до опалювального сезону,  про   перевірку та підготовку до  експлуатації опалювальної системи.  

На прикінці начальник Відділу освіти, молоді та спорту Станіславської сільської ради Потапова А.Ю. поділилася враженнями від побаченого в  рамках навчального візиту до Польщі керівниками органів управління освіти, директорів шкіл Херсонської області. Про систему роботи щодо навчання в загальному освітньому середовищі дітей з особливими освітніми потребами. Говорили про профілювання, про співпрацю з місцевим самоврядуванням та школами на рівні гміни та повіту та початкових шкіл. Про вчительський колектив та методи боротьби зі стигматизацією.

Привітали керівників дошкільних закладів з професійним святом Днем дошкільника.

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше