На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Громадські обговорення
Prozorro
Новини
Бюджет
Корисна інформація
Петиції
Звернення
Вакансії
Підприємства, заклади та установи
Економічний профіль
Структура ОТГ
Документи
Проекти громади
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Нарада  директорів закладів  освіти  Станіславської громади

Новина
03.10.2019

1 жовтня відбулася  нарада  директорів закладів  освіти  Станіславської громади  в новому навчальному році.В роботі наради прийняв участь сільський голова громади Желуденко В.В. та заступник з питань діяльності виконавчих органів сільського голови   Смутченко  С.Л., заступник та головний бугалтер Сміюха Н.В.  начальник відділу  освіти Потапова А.Ю. та інспектор  відділу освіти Волошина О.Ю

На нараді розглядалися питання  "Впровадження системи НАССР у закладах освіти",  питання "підготовки закладів до опалювального сезону",  про атестацію педагогічних працівників  у 2019-2020 н.р.  та статистичну звітність, про автономію Широкобалківського закладу дошкільної освіти та  Широкобалківського закладу повної  загальної середкьої освіти та про використання  коштів державної субвенції.  

Керівники закладів освіти відзвітувалися про готовність до опалювального сезону,  про   перевірку та підготовку до  експлуатації опалювальної системи.  

На прикінці начальник Відділу освіти, молоді та спорту Станіславської сільської ради Потапова А.Ю. поділилася враженнями від побаченого в  рамках навчального візиту до Польщі керівниками органів управління освіти, директорів шкіл Херсонської області. Про систему роботи щодо навчання в загальному освітньому середовищі дітей з особливими освітніми потребами. Говорили про профілювання, про співпрацю з місцевим самоврядуванням та школами на рівні гміни та повіту та початкових шкіл. Про вчительський колектив та методи боротьби зі стигматизацією.

Привітали керівників дошкільних закладів з професійним святом Днем дошкільника.

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape