Програма комплексного відновлення Станіславської сільської територіальної громади на період до 2027 року

13.06.2023

Станіславська сільська військова адміністрація оголошує про початок розроблення проєкту  Програми комплексного відновлення Станіславської сільської територіальної громади на період до 2027 року

Доводимо до Вашого відома, що  відповідно до розпорядження начальника Станіславської сільської військової адміністрації від 19 травня 2023 року № 77 «Про розроблення проєкту Програми комплексного відновлення Станіславської сільської військової адміністрації на період до 2027 року», затверджено склад робочої групи, а також розпочато прийом пропозицій від громадськості до проєкту Програми.

Свої пропозиції просимо надсилати до 15 червня 2023 року Станіславській сільській військовій адміністрації на електронну адресу stanislav_va@meta.ua

Пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в електронній формі та повинні містити: прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина або найменування і місцезнаходження юридичної організації, підпис із зазначенням дати, контактний телефон.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Пропозиції до проєкту Програми комплексного відновлення Станіславської сільської військової адміністрації на період до 2027 року, подані після встановленого строку, не розглядаються.