Оперативна інформація щодо ситуації з коронавірусом!

22.06.2020

Як повідомляє Білозерська РДА:

"За останню добу у Білозерському районі методом ІФА на виявлення коронавірусу, зафіксовано 2 нових лабораторно підтверджених випадків на COVID-19.

Це жителі с. Ульянівка Федорівської сільської ради: жінка, 25 років, медичний працівник. Та чоловік, 30 років. Контактували із раніше виявленим хворим на COVID-19. Їх стан задовільний, перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом.

Наразі встановлюються коло контактних осіб із хворими. Ситуація знаходиться під котролем.

Давайте не забувати, що коронавірус досі лишається реальною загрозою!
Наполегливо просимо не ігнорувати масковий режим, дотримуватись всіх протиепідемічних норм та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України."