Погіршення погодніх умов 21-22 листопада

Про посилення вітру по Херсонській області та м. Херсону

в період 21-22 листопада 2019 року.

У зв’язку з посиленням антициклону з північного заходу по Херсонській області та м. Херсону в період 21-22 листопада 2019 року очікується посилення північно-східного вітру 15-20 м/с, місцями пориви до 25-29 м/с (ІІ рівень небезпечності − помаранчевий).

Ускладнення погодних умов відповідає ІІ рівню небезпечності (помаранчевий). Такі погодні умови можуть привести до порушень електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі, порушення руху автотранспорту на дорогах.