До уваги жителів громади!

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ № 8 «05» жовтня 2019 року

Про заморозки по території Херсонської області та м. Херсону 7 жовтня 2019 року.

У зв`язку  вторгнення холодного арктичного повітря 7 жовтня 2019 року по території Херсонської області та м. Херсону очікуються заморозки на поверхні грунту  0-3 градуси ( І рівень небезпечності- жовтий)

Штормове попередження  Шторм   СМЯ ІІ ( ІІ рівень помаранчевий)

Вночі 8 та 9 жовтня 2019 року по Херсонській області та м. Херсону на поверхні грунту та місцями в повітрі очікуються заморозки 0-3 градуси.