Повідомлення про розгляд справи

20.01.2022

Повідомляємо, що КОРНІЄНКУ Михайлу Павловичу необхідно прибути на засідання адміністративної комісії Станіславської сільської ради 21 січня 2022 року на 11 год. (вул. Свободи, 15 с. Станіслав) для участі у розгляді справи про адміністративне порушення  (за протоколом від 04.01.2022 року), як особа що притягається до адміністративної відповідальності.

При собі мати паспорт громадянина України.

У разі Вашої неявки, відсутності клопотання про відкладення розгляду справи з поважних причин, справу буде розглянуто без Вашої участі.

Контактний номер телефону 055247 53- 1-48