Пожежа у комунальному господарстві Станіславської сільської ради "Надія"

24.01.2022
22 січня 2022 року о 13:30 у комунальному господарстві Станіславської сільської ради "Надія" сталося загорання в гаражі.
Пожежа знищила трактор МТЗ-80 та новий трактор "Білорус". Вогнем знищено 4 водяних насоси, сварки, електроциркулярки, генератор, бензокоси та багато іншого цінного обладнання.
На боротьбу з пожежою прибули Білозерська та Херсонська ДСНС, локалізували пожежу о 14:42, а о 15:50 ліквідували на площі 95 кв. м.
На місце пожежі прибули експерти ДСНС та поліція.
Втрати непоправимі, які призведуть до перебоїв у роботі комунгоспу.
Причина виникнення пожежі встановлюється.