Проект плану удосконалення послуги водопостачання в Станіславській ОТГ на 2019-2023 рр.

07.10.2019

У рамках роботи над Стратегією, як елемент діагностики, проведено дослідження за допомогою анкетування умов життя та якості публічних послуг у громаді. Серед найважливіших проблем, які виявило дослідження, такі: проблема з водопостачанням і якістю питної води; проблема з системою поводження з твердими побутовими відходами і каналізаційним господарством; незадовільний стан дорожньої інфраструктури; низький рівень соціальної довіри, який впливає на зменшення соціального капіталу; обмежений спектр цікавих пропозицій у сфері проведення вільного часу для дітей та молоді, а також відсутність місць, в яких дорослі могли б проводити вільний час поза межами дому; високий показник відсутності відчуття впливу на стан справ у громаді, який обмежує почуття співвідповідальності за ці справи, а також проблеми у сфері інформаційної політики в межах громади. Мешканці визначили найголовнішою, найпріоритетнішою сферою діяльності органу місцевого самоврядування, якій має приділятися особлива увага - водопостачання.

Саме тому було прийнято рішення розробити План покращення надання послуги з водопостачання в Станіславській ОТГ, аби вирішити нагальну проблему громадян та створити передумови для економічного розвитку території.

Цей документ є стратегією досягнення належного рівня водозабезпечення. Це результат спільних зусиль та бачення єдиного вектору розвитку громади, метою якого є забезпечення комфортних умов проживання для наших мешканців.

07.10.2019 року відбулося 5-е фінальнен засідання робочої групи з розробки Плану удосконалення послуги водопостачання в Станіславській ОТГ на 2019-2023 рр. та затверджено проект плану, що буде передано на розгляд комісії депутатів.

Кожен мешканець громади може ознайомитися з проектом плану удосконалення послуги водопостачання у Станіславській ОТГ на 2019-2023 рр. за наступним посиланням