Містобудування та землевпорядкування
02.07.2019

Повідомлення про завершення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – проекті внесення змін до детального плану території відносно відведення земельної ділянки площею 0,2000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд розташованої за адресою: с. Широка Балка, вул. Центральна, 90-Б, затвердженого рішенням сесії №175/502 від 01.06.2018р., у зв’язку зі збільшенням площі земельної ділянки до 0,2500 га.

Виконавчий комітет Станіславської сільської ради повідомляє, що в період з 31 травня по 01 липня 2019 року проводились громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту внесення змін до детального плану території відносно відведення земельної ділянки площею 0,2000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд розташованої за адресою: с. Широка Балка, вул. Центральна, 90-Б, затвердженого рішенням сесії №175/502 від 01.06.2018р., у зв’язку зі збільшенням площі земельної ділянки до 0,2500 га.

27.05.2019 року гр. Стельмах О.О. подав до сільської ради на розгляд та затвердження проект внесення змін до детального плану території відносно відведення земельної ділянки площею 0,2000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Широка Балка, вул. Центральна, 90-Б, затвердженого рішенням сесії №175/502 від 01.06.2018р., у зв’язку зі збільшенням площі земельної ділянки до 0,2500 га.

Відповідно до частин 6, 7 ст.19, ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.п. 9-16 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555, сільська рада 31.05.2019 року в районній газеті «Придніпровська зірка» №22 та на офіційному сайті Станіславської сільської ради розмістила повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території.

Крім того, одночасно з публікацією повідомлення про початок процедури врахування пропозицій громадськості, сільська рада на офіційному сайті розмістила техніко-економічні показники і графічну частину детального плану території для ознайомлення.

У встановлений місячний термін з дати публікації повідомлення, пропозицій від громадськості щодо врахування громадських інтересів у проекті змін до детального плану, не надійшло.

У зв'язку з відсутністю пропозицій громадськості, потреби в утворенні погоджувальної комісії немає.