Проведення перевірки системи централізованого оповіщення Херсонської області

04.11.2019

1. Пам’ятайте про особисту відповідальність за свою родину та співгромадян;

2. Зберігайте спокій та в жодному разі не піддавайтеся паніці;

3. Запам’ятайте правила цивільної оборони та неухильно їх дотримуйтеся.

Закликаємо кожного ознайомитися з наступним порядком дій при виникненні надзвичайній ситуації:

- Завчасно дізнайтеся про найближчі захисні споруди і укриття ;

- Зберіть аптечку, майте кілька пляшок води і набір продуктів, які не псуються на 2-3 доби;

- Памятайте: оповіщення про надзвичайну ситуацію здійснюється довгими сиренами, гудками. Почувши ці звуки потрібно ввімкнути радіо і телевізор, вислухати інформацію і діяти за отриманими вказівками.

На території Станіслаавської громади в період з 5 по 8 листопада буде проведено перевірку із включенням електрогсирен та доведенням навчальної інформації  у сфері цивільного захисту  до жителів через засоби радіомовлення та телебачення.

Не панікуйте, будьте готовими, це навчальні заходи.