Робоча зустріч щодо проведення акустичного концерту "З Україною в серці"

18.06.2020
Сьогодні відбулася робоча зустріч з представниками Херсонського драматичного театру імені Миколи Куліша на чолі з Олександром Книгою, представниками Станіславської громади та головою районної державної адміністрації Андрієм Неділько.

Обговорили всі питання по проведенню акустичного концерту Херсонського драматичного театру ім. Миколи Куліша "З Україною в серціі" що відбудеться 27 червня. Врегулювали питання техніки безпеки, та всі організаційні моменти.

Вистава буде акустичною, без підсилення звуку, натуральною та чаруючою. Репертуар український відомих пісень. Готуються цікаві фотозони, та локації.

В країні подовжено адаптивний карантин до 31 липня, буде дотримано всі карантинні умови та заходи, працюватиме стоянка, патрулюватиме поліція, медична служба, пожежна служба,проводитиметься температурний скрінінг, дезинфекція рук, розташування глядачів з витриманням дистанції 1,5-2 м. та не більше 1 особи на 5 кв.м. Локації почнуть діяти з 18-00. Початок концерту о 19-30.
  • Запрошуємо місцевих підприємців прийняти участь у фудзоні, з дотриманням санітарно-гігієнічних протиепідемічних норм.
  • Майстрів та майстринь запрошуємо в торгівельне містечко, для продажу сувенірної продукції та своїх творчих робіт.
  • Шукаємо Активних молодих людей для роботи волонтерами на заході (10-12 осіб) які допомагатимуть на святі.
Всі учасники торгівелного містечка та фудзони матимуть можливість побачити концерт)
За усіма питаннями співпраці звертатися за телефоном 0999731875 Сербін Анна Анатоліївна.

*** Вхід для всіх жителів Станіславської ОТГ (прописка сіл громади) з прапором України на плечах буде безкоштовний***

Новини на цю ж тему

29 жовтня 2020 року випускників курсів комп'ютерної грамотності було відзначено сертифікатами.

З 03 листопада 2020 року Cтаніславська сільська бібліотека чекає на наступних учнів комп’ютерної грамотності.
03.11.2020

Дорогі бібліотекарі та просто поціновувачі літератури, вітаємо вас з Днем бібліотек

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек
30.09.2020

31 серпня 2020 року відбулось нагородження переможців фотоконкурсу до 29 річниці Незалежності України.

Оголошуємо результати фотоконкурсу «Україна в серці моєму»

Шановні переможці, чекаємо Вас 31 серпня о 10 годині в приміщенні Станіславської сільської ради за адресою вулиця Свободи, 15.
25.08.2020

Як громада відсвяткувала 29 річницю незалежності України.

Святкова концертна програма до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у кожному населеному пункті громади та мистецько-туристична акція на Станіславських скелях "З Україною в серці"
25.08.2020

З 21.08.2020 року оголошується набір всіх бажаючих на місячний курс комп’ютерної грамотності на базі Станіславської сільської бібліотеки.

Навчання проводитиметься два рази на тиждень по 1 годині (початок вересень місяць, в подальшому щомісячно) за адресою: с. Станіслав, вулиця Свободи, 33.
Анонс події
21.08.2020

Запрошуємо прийняти участь у ярмарковому містечку

Запрошуємо прийняти участь у ярмарковому містечку, в рамках концерту до Дня незалежності України "З Україною в серці", що відбудеться 24 серпня 2020 року о 18:00 годині на Станіславських скелях
19.08.2020

27.06.2020 року відбувся акустичний концерт "З Україною в серці "

Маштабна подія на передодні Дня Конституції України відбулася на Станіславських скелях - акустичний концерт "З Україною в серці " організований Херсонським драматичним театром ім. Миколи Куліша.
30.06.2020