Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Компенсація аграріям за розмінування сільськогосподарських земель

Оголошення
15.04.2024

Шановні аграрії!

 

16 квітня о 16.00 буде онлайн зустріч ВАР з заступником Міністра економіки Ігорем Базкаравайним - профільний заступник по розмінуванню.

 

Будемо обговорювати програму державної дотації за розмінування с/г земель на 2024 рік а також необхідні зміни до неї. Зокрема, щодо компенсації за старі розмінування у 2022-2023 роках.

 

В державному бюджеті на цей рік передбачено 3 мільярди гривень саме на компенсацію за розмінування с/г земель. Кабмін нещодавно затвердив порядок компенсації за розмінування. Ми писали про цей порядок детально

https://drive.google.com/file/d/1rhfkk0g2ZnH9KGMAC17snZ03U59iZ3vX/view

 

 

Всіх у кого заміновані землі і хто вже розміновував, або планує розміновувати просимо максимально долучитись до зустрічі!

 

Хто бажає долучитись, зареєструйтесь за посиланням

 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfhsiyDmw6A7Jo3dDJ6ITVh8V_x_OKUeGHmcC9jwbA44Pevew/viewform?usp=sf_link

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше