Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Засідання ХХV сесії VІІІ скликання

Оголошення
15.02.2022

17 лютого 2022 року (четвер) о 13 годині 30 хвилин в приміщенні Станіславської сільської ради (с. Станіслав, вул. Свободи 15) відбудеться пленарне засідання ХХV сесії VІІІ скликання.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 • Про затвердження технічної документації та передачу у власність гр. Воляник М.О. земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Станіслав.
 • Про надання дозволу гр. Вдовенку М.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Софіївка.
 • Про надання дозволу гр. Романюку Д.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Софіївка.
 • Про надання дозволу гр. Гоцало О.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Софіївка.
 • Про надання дозволу гр. Голуб І.Ю. на розробку проекту землеустрою щодо    відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування    житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Софіївка.
 • Про надання дозволу гр. Бражку В.В. на розробку проекту землеустрою щодо  відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Софіївка.
 • Про затвердження технічної документації та передачу у власність гр. Баніту Д.М. земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Станіслав.
 • Про надання гр. Сербіну Василю Васильовичу дозволу на розроблення проекту землеустрою    щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського    господарства (на виконання рішення суду).
 • Про відмову громадянам у наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 • Про надання  гр. Кутковському А.П. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового    будинку, господарських будівель і споруд в с. Софіївка.
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) гр. Поліщук О.С, Кобець В.М. із земель    колишньої колективної власності    КСП «Лиман».
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та про передачу її у    власність гр. Мялику О.З., Мялик Л.А. земельної ділянки для будівництва і обслуговування    житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Станіслав.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність  гр. Суханову П.М. для    ведення особистого селянського господарства.
 • Про передачу земельної ділянки у власність гр. Суханову П.М. для ведення особистого селянського господарства.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше