Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Засідання позачергової ХІХ сесії VІІІ скликання

Оголошення
01.11.2021

02 листопада 2021 року (вівторок) о 12 годині 00 хвилин в приміщенні Станіславської сільської ради (с. Станіслав, вул. Свободи 15) відбудеться засідання позачергової ХІХ сесії VІІІ скликання.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  • Про внесення змін до місцевих програм.

(Доповідає: начальник фінансового відділу ПИСАРЕНКО О.А.)

  • Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2020 року № 71 «Про бюджет Станіславської сільської територіальної громади на 2021 рік»

(Доповідає: начальник фінансового відділу ПИСАРЕНКО О.А.)

  • Про затвердження робочого проєкту «Капітальний ремонт частини покрівлі будівлі Широкобалківського закладу повної загальної середньої освіти Станіславської сільської ради Херсонської області за адресою: вул. Херсонське шосе 42 с. Широка Балка, Білозерський район, Херсонська область»

(Доповідає: САМОЙЛЕНКО І.Д.)

  • Про затвердження Експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проєктної документації за робочим проєктом «Капітальний ремонт частини покрівлі будівлі Широкобалківського закладу повної загальної середньої освіти Станіславської сільської ради Херсонської області за адресою: вул. Херсонське шосе 42, с. Широка Балка, Білозерський район, Херсонська область» (корегування)

(Доповідає: САМОЙЛЕНКО І.Д.)

  • Про внесення змін до рішення І сесії VІІІ скликання від 10.11.2020 року №9 “Про утворення та затвердження персонального складу постійних депутатських комісій Станіславської сільської ради.

(Доповідає: секретар ради ЗАВЕЩАНА О.Л.)

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше