Засідання Х сесії VІІІ скликання

03.06.2021

04 червня 2021 року (пятниця) о 13 годині 30 хвилин в приміщенні Станіславської сільської ради (с. Станіслав, вул. Свободи 15) відбудеться позачергова Х сесія VІІІ скликання.

Земельні питання:

• Про розгляд звернення Білої І.І. про перегляд відсотку ставки орендної плати на земельну ділянку по вул. Білозерське шосе, 17 в с. Станіслав.
  • Про дачу згоди на приватизацію земельної ділянки ФГ «Вікторія» шляхом паювання та надання дозволу на розробку проектів землеустрою.
  • Про внесення змін до договору оренди землі, укладеного з гр. Лехновським В.В.
  • Про надання дозволів громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Олександрівка.
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Ковальчук С.П.
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Саражиній А.О..
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Ковальчуку Д.В.
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Батмановій І.О.
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Жирок О.М.
  • Про розгляд клопотання гр. Ворони І.В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарств.
  • Про розгляд клопотання гр. Ворони І.В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
  • Про надання дозволів громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
  • Про дачу згоди на приватизацію земельної ділянки ФГ «Мальва» шляхом паювання та надання дозволу на розробку проектів землеустрою.
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Карапуз В.В. для городництва в с. Широка Балка.