Про продовження засідання II сесії Станіславської сільської ради

03.12.2020

08.12.2020 року о 10:00 в приміщенні Станіславської сільської ради буде продовжено розгляд питань порядку денного ІІ сесії VІІІ скликання, а саме:

• Про передачу частини нежитлового приміщення (будівля фізіотерапевтичного відділення) за адресою с. Станіслав вул. Карпоухова, 10 в оперативне управління Станіславському ЗДО – Центр розвитку дитини «Казка».

(Доповідає сільський голова Самойленко І.Д.)

• Про початок реорганізації Олександрівської сільської ради шляхом приєднання до Станіславської сільської ради.

(Доповідає сільський голова Самойленко І.Д.)

• Про внесення змін до рішення LХІІІ-ї сесії Олександрівської сільської ради VІІ скликання від 20.12.2019 року № 449 «Про сільський бюджет на 2020 рік».

(Доповідає головний бухгалтер  Олександрівської сільської ради Шолудько Руслана Анатоліївна)

• Про внесення змін до рішення LХІІІ-ї сесії Олександрівської сільської ради VІІІ скликання від 20.12.2019 року № 448 «Програма соціально-економічного та культурного розвитку села Олександрівка на 2020 рік».

• Про розгляд заяви Фермерського господарства "САТУРН" щодо припинення права постійного користування земельною ділянкою для ведення фермерського господарства, про  затвердження проекту землеустрою та про розгляд заяв членів фермерського господарства "САТУРН" з клопотаннями про надання їм у власність земельних ділянок, сформованих шляхом поділу земельної ділянки, що перебуває у користуванні ФГ "САТУРН"

(Доповідає:голова  комісії з питань земельних відносин, раціонального використання земельних ресурсів, охорони природи, надзвичайних ситуацій, містобудування та будівництва Вашина О.М.)

• Про повторний розгляд заяви гр.Антощука М.П. від 24.09.2019 року з клопотанням про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (на виконання рішення суду)