Про скликання ХLVI сесії сільської ради VІІ скликання

17.06.2020

23 червня 2020 року (вівторок) в приміщенні Станіславської сільської ради (с. Станіслав, вул. Свободи, буд. 15) о 13 годині 30 хвилин відбудеться пленарне засідання ХLVІ сесії сільської ради VІІ скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

• Про встановлення транспортного податку на території Станіславської сільської ради.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про встановлення туристичного збору на території Станіславської сільської ради.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про встановлення єдиного податку на території Станіславської сільської ради.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Станіславської сільської ради.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про встановлення ставок земельного податку на території Станіславської сільської ради.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про встановлення норм відрахування частини прибутку (доходу) Комунального підприємства Станіславської сільської ради «Надія» до загального фонду сільського бюджету.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Звіт про виконання сільського бюджету за І квартал 2020 року.

(Доповідає: начальник відділу, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, планування економічної діяльності та звітності Сміюха Н.В.)

• Про внесення змін до місцевих Програм.

• Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2019 року № 689/1016 «Про сільський бюджет на 2020 рік»;

• Про плановий контингент учнів Станіславської школи мистецтв на 2020/2021 навчальний рік.

(Доповідає: директор Станіславської школи мистецтв Маланчук Н.В.)

• Про затвердження Положення про Порядок ведення договірної роботи в Станіславській сільській раді.

(Доповідає: інспектор з проектного менеджменту Сонько Р.С.)

• Про затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Станіславської сільської ради Херсонської області.

(Доповідає: начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Станіславської сільської ради Херсонської області Сербін А.А.).

• Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти.

• Про внесення змін до рішення сільської ради № 737/1064 від 23.01.2020 року «Про умови оплати праці сільського голови у 2020 році», (зменшення відсотку надбавки).

Земельні питання:

доповідає провідний спеціаліст з питань земельних відносин Загоровська Л.В

• Про розгляд звернення гр. Луценко Г.І. щодо передачі їй у приватну власність для ведення особистого селянського господарства земельної ділянки , яка перебуває у її постійному користуванні для ведення особистого підсобного господарства.
  • Про розгляд заяв громадян щодо надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.
  • Про розгляд заяв громадян з клопотаннями про отримання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
  • Про розгляд заяв громадян щодо передачі у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Нестерчуку О.І., гр. Сидорову С.В. для іншого сільськогосподарського призначення: для обслуговування будівлі автогаражу за адресою: вул. Білозерське шосе, 17 в с. Станіслав.
  • Про виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки власнику земельної частки (паю) колективної власності КСП “Лиман” гр. Кучмі Г.Г.
  • Про перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах.
  • Про поновлення та внесення змін до договору оренди, укладеного з ПП Гребенюком В.А., земельної ділянки несільськогосподарського призначення в с. Станіслав по вул. Свободи, 19а.
  • Про розгляд заяви гр. Куліша В.О. з питання розроблення землевпорядної документації щодо встановлення меж присадибної ділянки.
  • Про виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки власнику земельної частки (паю) колективної власності КСП “Комунар” Старюченку В.Г.
  • Про розгляд клопотання про отримання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства