Засідання ІХ сесії VІІІ скликання

24.05.2021

25 травня 2021 року (вівторок) о 10 годині 00 хвилин в приміщенні Станіславської сільської ради (с. Станіслав, вул. Свободи 15) відбудеться засідання ІХ сесії VІІІ скликання.

• Про внесення змін до місцевих програм.

(Доповідає: начальник фінансового відділу ПИСАРЕНКО О.А.)

• Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2020 року № 71 «Про бюджет Станіславської сільської територіальної громади на 2021 рік»

(Доповідає: начальник фінансового відділу ПИСАРЕНКО О.А.)

• Про внесення змін до мережі головних розпорядників бюджетних коштів Станіславської сільської ради.

(Доповідає: начальник фінансового відділу ПИСАРЕНКО О.А.)

• Про затвердження розпоряджень виданих сільським головою в міжсесійний період.

(Доповідає: : начальник фінансового відділу ПИСАРЕНКО О.А.)

• Про внесення змін до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів сільської ради на 2021 рік.

(Доповідає: заступник сільського голови ЗАВЕЩАНА О.Л.)

• Про внесення змін до штатної структури комунального закладу Широкобалківський сільський Будинок культури.

(Доповідають: начальник відділу ОКМСТ СЕРБІН А.А.)

• Про передачу комунального майна в оперативне управління Олександрійському комунальному підприємству.

(Доповідає: староста с. Олександрівка КАМЕНЕЦЬКА Н.О.

• Про передачу приміщення (нежитлова будівля) за адресою с. Олександрівка вул.. Миру, 6-Б в оперативне управління Олександрівському комунальному підприємству.

(Доповідає: староста с. Олександрівка КАМЕНЕЦЬКА Н.О.)

• Про передачу приміщення (бригадний дім) за адресою: с. Широка Балка, вул.. Херсонське шосе, 24 в оперативне управління релігійній організації.

(Доповідає: заступник сільського голови ЗАВЕЩАНА О.Л.)

• Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Станіславської сільської територіальної громади»

(Доповідає: староста с. Олександрівка КАМЕНЕЦЬКА Н.О.)

• Про внесення змін до Положення про комунальну установу «Центр з надання Соціальних послуг» Станіславської сільської ради Херсонської області

(Доповідає: директор КУ «Центр з надання соціальних послуг»  КУЛІШ О.В.)

• Про внесення змін до Статуту Станіславської школи мистецтв.

(Доповідають: начальник відділу ОКМСТ СЕРБІН А.А., спеціаліст відділу ОКМСТ КАРАМУШКА Н.В., директор Станіславської школи мистецтв Маланчук Н.В.)

Земельні питання.

• Про розгляд подання Станіславського сільського голови Самойленка І.Д.
  • Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної        ділянки для  розміщення стоянки автомобьільної в с. Станіслав.
  • Про надання дозволу гр. Пихтіну Д.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
  • Про надання дозволу гр. Терешку А.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва в с. Широка Балка.
  • Про надання дозволу гр. Сливкіну С.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва в с. Широка Балка.
  • Про розгляд клопотання гр. Ковальчук В.В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Олександрівка.
  • Про внесення змін до рішення Станіславської сільської ради від 23.03.2021 року №202 за зверненням гр Гребенюк В.А.
  • Про розгляд звернення гр. Гудкової Т.М та голови ОГО ХОСДС громади Полозової Л.М щодо внесення змін до договору оренди землі від13.06.2014 року укладеного на земельну ділянку площею 0,3312 га в с.Олександрівка по вул О.Гомана,2.
  • Про виділення в натурі земельної частки (паю) гр. Лящуку А.В із земель колишньої колективної власності КСП “12-річчя Жовтня”.
  • Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Густ В.Д для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) в с. Широка Балка.
  • Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Шотику В.І.для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) в с. Широка Балка.
  • Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Кобцю К.П для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) в с.Станіслав.
  • Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Фурсову І.В. для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) в с. Олександрівка.
  • Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Росквасу М.С. для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) в с. Олександрівка.
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр.Пічку М.Г для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) в с.Станіслав.
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Баліцькому В.Ф для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) в с.Олександрівка.
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою  та передачу земельної ділянки у власність гр. Максимова М.Г для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) в с.Станіслав.