Засідання ХІІ сесії VІІІ скликання

17.06.2021

29 червня 2021 року (вівторок) о 10 годині 00 хвилин в приміщенні Станіславської сільської ради (с. Станіслав, вул. Свободи 15) відбудеться засідання ХІІ сесії VІІІ скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

• Про встановлення єдиного податку на території Станіславської сільської територіальної громади.

(Доповідає: начальник фінансового відділу ПИСАРЕНКО О.А, заступник сільського голови ЗАВЕЩАНА О.Л.)

• Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Станіславської сільської територіальної громади.

• Про встановлення туристичного збору на території Станіславської сільської територіальної громади.

• Про встановлення транспортного податку на території Станіславської сільської територіальної громади.

• Про встановлення ставок земельного податку на території Станіславської сільської територіальної громади.

(Доповідає: спеціаліст ІІ категорії з питань земельних відносин ЛИТОШ О.В.)

• Звіт про виконання бюджету територіальної громади за І квартал 2021 року.

• Про внесення змін до місцевих Програм

(Доповідає: начальник фінансового відділу ПИСАРЕНКО О.А)

• Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2020 року № 71 «Про бюджет Станіславської територіальної громади на 2021 рік»

(Доповідає начальник фінансового відділу ПИСАРЕНКО О.А)

• Про затвердження розпоряджень виданих сільським головою в міжсесійний період

• Про передачу майна.

(Доповідає: начальник фінансового відділу ПИСАРЕНКО О.А)

• Про медичне обслуговування жителів Станіславської територіальної громади за І квартал 2021 року

(Доповідає: завідувач Станіславської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КОВТУН С.А.)

• Про звіт роботи «Центру надання адміністративних послуг» Станіславської сільської ради за І квартал 2021 рік.

(Доповідає: начальник відділу з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг САВЧЕНКО К.М.)

• Звіт про роботу Комунального підприємства Станіславської сільської ради «Надія» за І квартал 2021 року

(Доповідає: директор КП «Надія» ППЕТРУШАК А.М.)

• Звіт про роботу Олександрівського Комунального підприємства за І квартал 2021 року.

(Доповідає: директор Олександрівського КП ПОГОС`ЯН А.А.)

• Про звіт роботи КУ «Центр з надання соціальних послуг» Станіславської сільської ради за І квартал 2021 року

(Доповідає: директор КУ «ЦНСП» КУЛІШ О.В.)

• Про звіт роботи закладів освіти на території Станіславської територіальної громади за І квартал 2021 року

(Доповідає:начальник відділу ОКМСТ СЕРБІН А.А.)

• Про звіт роботи закладів культури Станіславської територіальної громади за І квартал 2021 року

(Доповідає:начальник відділу ОКМСТ СЕРБІН А.А.)

• Про звіт роботи Станіславської школи мистецтв на території
    Станіславської територіальної громади за І квартал 2021 року

(Доповідає: директор Станіславської школи мистецтв МАЛАНЧУК Н.В.)

• Про внесення змін до Порядку надання матеріальної допомоги громадянам відповідно до програми соціального захисту населення на 2021 рік

(Доповідає:начальник служби у справах дітей та соціального захисту населення КРАВЧЕНКО Г.І.)

• Про включення об’єктів нерухомого майна комунальної власності Станіславської сільської ради до Переліку другого типу, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

(Доповідає: начальник відділу,головний архітектор відділу архітектури, містобудування,земельних відносин та ЖКГ БЕЗРОДНЯ В.В.)

• Про намір передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Станіславської сільської територіальної громади, що розташоване за адресою: вулиця Карпоухова , 7 с. Станіслав

• Про внесення змін до Положення про комунальну установу «Центр з надання соціальних послуг» Станіславської сільської ради Херсонської області

(Доповідає: директор КУ «ЦНСП» КУЛІШ О.В.)

• Про затвердження Передавального акту комунального закладу «Культурно-дозвілевий комплекс Станіславської сільської ради «Лідер»

(Доповідає:заступник сільського голови ЗАВЕЩАНА О.Л.)

• Про складання актів обстеження матеріально-побутових умов, підтвердження фактичного проживання, або не проживання за зареєстрованою адресою громадян на території Станіславської сільської територіальної громади

(Доповідає: заступник сільського голови ЗАВЕЩАНА О.Л.)

• Про внесення змін до Регламенту Центру надання адміністративних послуг Станіславської сільської ради Херсонської області.

• Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Станіславської сільської територіальної громади»

(Доповідає: староста с.Олександрівка КАМЕНЕЦЬКА Н.О.)

• Про затвердження Положення про заохочувальні відзнаки сільського голови Станіславської сільської ради.

(Доповідає: староста Широкобалківського старостинського округу РОГОВСЬКА О.О.)

Земельні питання.

Доповідає: провідний спеціаліст з питань земельних відносин ЗАГОРОВСЬКА Л.В., спеціаліст ІІ категорії з питань земельних відносин ЛИТОШ О.В.

• Про надання дозволу гр Трухонь О.І на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Широка Балка
  • Про надання дозволу гр Трухонь Л.В на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Широка Балка
  • Про надання дозволу гр. Вовк Г.Д на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Широка Балка
  • Про надання дозволу гр Трухонь А.А на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Широка Балка