Про скликання ХLV сесії сільської ради VІІ скликання

21.05.2020

25 травня  2020 року (понеділок) о 10 годині 00 хвилин  в приміщенні Станіславської сільської ради відбудеться засідання  ХLV сесії VІІ скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

• Про затвердження логотипу Станславської ОТГ.

(Доповідає: інспектор з проектного менеджменту Сонько Р.С.)

• Про програму надання безоплатної первинної правової допомоги на 2020-2021 роки.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про затвердження Програми реалізації Бюджету участі у Станіслав- ській об’єднаній територіальній громаді на 2020 - 2021 роки.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про затвердження ІТ-стратегії Станіславської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки.

(Доповідає: інспектор з проектного менеджменту Сонько Р.С.)

• Про внесення змін до місцевих Програм.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2019 року № 689/1016 «Про сільський бюджет на 2020 рік»;

(Доповідає: начальник відділу, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, планування економічної діяльності та звітності Сміюха Н.В.)

• Про затвердження актів приймання-передачі майна від Комунального закладу «Білозерська районна бібліотека ім. Петра Григоренка.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про надання матеріальної допомоги громадянам.

(Доповідає: Головний спеціаліст з питань захисту прав дітей та соціального захисту населення Кравченко Г.І.).

• Про відтермінування внесення батьківської плати за навчання учнів Станіславської школи мистецтв.

(Доповідає: начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму сільської ради Сербін А.А.)

• Про внесення змін до рішення сільської ради від 26.11.2019 року № 666/993 «Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2020 рік».

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2019 року № 696/1023 «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату Станіславської сільської ради та її виконавчих органів на 2020 рік.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про продовження дії договору оренди нерухомого майна комунальної власності Станіславської об’єднаної територіальної громади що розташоване за адресою: вулиця Херсонське шосе, буд 25-А с. Широка Балка.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про надання дозволу на укладення додаткової угоди до договору оренди.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про надання відпустки сільському голові Желуденку В.В. (з 01.06.2020 року по 15.06.2020 рік).

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про розгляд листа СТОВ «Енограй» від 16.03.2020 року № 23 (Про дозвіл на продовження дії договору оренди нерухомого майна (водонакопичувач).

(Доповідає: сільський голова Желуденко В.В.)

Земельні питання

• Про затвердження детального плану території в с. Станіслав за зверненням гр. Побережного О.О.

(Доповідає: начальник відділу, головний архітектор відділу  архітектури, містобудування, земельних відносин та ЖКГ Безродня В.В.)

• Про розроблення детального плану території земельної ділянки (із зміною цільового призначення) для будівництва потужностей для переробки овочів та фруктів..