Відкритий бюджет

Про скликання ХХХIV сесії Станіславської сільської ради VІІ скликання

20.08.2019

27 серпня 2019 року о 10:00 год. в залі засідань Станіславської сільської ради відбудеться пленарне засідання ХХХІV сесії Станіславської сільської ради VІІ скликання

На розгляд пленарного засідання пропонується винести наступні питання:

• Про внесення змін до рішення сільської ради від 03.05.2019 року № 448/775 «Про утворення Центру надання адміністративних послуг Станіславської сільської ради Херсонської області та затвердження Положення про нього»; (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)
  • Про внесення змін до Положення про Центр надання адміністративних послуг Станіславської сільської ради Херсонської області; (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)
  • Про внесення змін до Положення про відділ з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг Станіславської сільської ради Херсонської області; (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)
  • Про затвердження Положення про Територіальний підрозділ Центру надання  адміністративних послуг Станіславської сільської ради Херсонської області; (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

З розпоряденням можна ознайомитися за посиланням