Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Про скликання ХХХIV сесії Станіславської сільської ради VІІ скликання

Оголошення
20.08.2019

27 серпня 2019 року о 10:00 год. в залі засідань Станіславської сільської ради відбудеться пленарне засідання ХХХІV сесії Станіславської сільської ради VІІ скликання

На розгляд пленарного засідання пропонується винести наступні питання:

  • Про внесення змін до рішення сільської ради від 03.05.2019 року № 448/775 «Про утворення Центру надання адміністративних послуг Станіславської сільської ради Херсонської області та затвердження Положення про нього»; (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)
  • Про внесення змін до Положення про Центр надання адміністративних послуг Станіславської сільської ради Херсонської області; (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)
  • Про внесення змін до Положення про відділ з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг Станіславської сільської ради Херсонської області; (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)
  • Про затвердження Положення про Територіальний підрозділ Центру надання  адміністративних послуг Станіславської сільської ради Херсонської області; (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

З розпоряденням можна ознайомитися за посиланням

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше