Про скликання ХХХІІ сесії Станіславської сільської ради VІІ скликання

05.07.2019

11 липня 2019 року о 10:00 год. в залі засідань Станіславської сільської ради, за адресою: с. Станіслав, вул. Свободи, 15 відбудеться пленарне засідання ХХХІІ сесії Станіславської сільської ради VІІ скликання

На розгляд пленарного засідання пропонується винести наступні питання:

• Про затвердження складу молодіжної ради.

(Доповідає: сільський голова Желуденко В.В.)

• Про розгляд заяв та звернень гр. Лича В.П. до Станіславської сільської ради по питанням добросусідства з гр. Циганок В.П.

(Доповідає: сільський голова Желуденко В.В.)

• Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Станіславської сільської ради Херсонської області.

(Доповідає: начальник відділу, державний реєстратор відділу з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг Савченко К.М.)

• Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2018 року № 331/658 «Про сільський бюджет на 2019 рік».

(Доповідає: начальник відділу, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, планування та звітності Гришко Н.В.)

• Про затвердження актів приймання-передачі майна та передачу майна в оперативне управління.

• Про внесення змін до місцевих Програм.

• Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2018 року № 344/671 «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату Станіславської сільської ради та її виконавчих органів на 2019 рік»

• Про плановий контингенту учнів Станіславської школи мистецтв

• Про погодження щомісячної плати за навчання на 2019-2020 навчальний рік

у Станіславській школі мистецтв.

(Доповідає: сільський голова Желуденко В.В.)

• Про затвердження актів приймання-передачі майна від Комунального закладу» Білозерський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

(Доповідає: сільський голова Желуденко В.В.)

• Про внесення змін до рішення сільської ради від 28 грудня 2017 року 58/385 «Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селища Білозерського району в комунальну власність Станіславської об’єднаної територіальної громади майна та бюджетних установ».

(Доповідає: сільський голова Желуденко В.В.)

• Про внесення змін до рішень сільської ради «Про затвердження структури та штатної чисельності закладів дошкільної освіти Станіславської сільської ради на 2019 рік»

(Доповідає: сільський голова Желуденко В.В.)

• Про надання повноважень на вчинення нотаріальних дій на території Станіславської сільської ради

(Доповідає: сільський голова Желуденко В.В.)

Земельні питання доповідає: провідний спеціаліст з питань земельних відносин Загоровська Л.В.

• Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні ДП «Укрриба»

• Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду фермерському господарству «Дністр» земельної ділянки під польовими дорогами в масиві земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами с. Станіслав

• Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які надаються у власність громадян із земель колишньої колективної власності

• Про виділення в натурі земельних часток (паїв)