На головнуКонтакти
Новини
Звернення
Проекти громади
Бюджет
Сторонні сервіси
Підприємства, заклади та установи
Структура ОТГ
E-data витрати
Документи
Економічний профіль
Prozorro
Петиції
Вакансії
Корисна інформація
Громадські обговорення
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Про скликання ХХХVІІ сесії сільської ради VІІ скликання

Оголошення
08.11.2019

13 листопада 2019 року о 13:00 год. в залі засідань Станіславської сільської ради відбудеться пленарне засідання ХХХVII сесії Станіславської сільської ради VІІ скликання

На розгляд пленарного засідання пропонується винести наступні питання:

  • Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2018 року № 331/658 «Про сільський бюджет на 2019 рік»;

(Доповідає: начальник відділу, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, планування економічної діяльності та звітності Сміюха Н.В.)

  • Про передоплату підписки періодичних видань.

(Доповідає: начальник відділу, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, планування економічної діяльності та звітності Сміюха Н.В.)

  • Про затвердження актів приймання-передачі майна та передачу майна в оперативне управління Широкобалківському закладу дошкільної освіти – ясла-садок «Світлячок» Станіславської сільської ради Білозерського району Херсонської області.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

  • Про затвердження актів приймання-передачі майна та передачу майна в оперативне правління Широкобалківському закладу повної загальної середньої освіти Станіславської сільської ради Білозерського району Херсонської області

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

  • Про звернення Станіславської сільської ради до Голови Верховної Ради України та Премєр-міністра України щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громади.

(Доповідає: сільський голова Желуденко В.В.)

Земельні питання 

  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в с. Станіслав по вул. Свободи, 10.

(Доповідає: провідний спеціаліст з питань земельних відносин Загоровська Л.В).

З розпоряденням можна ознайомитися за посиланням

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше