Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Як правильно викидати пластикові пляшки?

Інформаційне повідомлення
10.10.2019

Всі ми користуємося пластиковою пляшковою тарою: купуємо в ній воду, соки, олію ...
Після використання вмісту пляшки, звичайно всі її викидають. Але як це зробити розумно, адже вона досить об'ємна. А пластика там мінімум, інше - повітря всередині самої пляшки.
Пропонуємо Вам спосіб, за допомогою якого ви заощадите обсяг сміттєвого ящика або відра у Вашому домі, і тим самим допоможете екологічній ситуації в Україні.
Берете непотрібну, порожню пластикову пляшку з кришкою. Відкриває трохи кришку, так, що б могло проходити повітря. Після цього починаєте скручувати саму пляшку. В кінці можна ще трохи стиснути її. Ступінь скручування і стиснення залежить від фізичних здібностей людини, але, як показує практика, така процедура під силу навіть підлітку (виняток - дівчата з довгими нігтями). Коли Ви повністю скрутите всю пляшку, загорніть щільно кришку. Повітря вже не зможе зайти назад всередину, і пластик залишиться в деформованому стані.
Таким чином, Ви зменшуєте обсяг непотрібної пляшки в 3-4 рази. Цим відповідно заощаджуєте місце в сміттєвому відрі, сміттєвому контейнері на вулиці, та її використання вторично.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше