Соціальна програма Scholarship – твій шанс на успішне майбутнє!

Інформаційне повідомлення
25.10.2019

Соціальна програма Scholarship – твій шанс на успішне майбутнє!

Інтернет-магазин Zasteli.com.ua вирішив підтримати молодь у прагненні отримати вищу освіту та організував конкурс на отримання гранту загальною сумою у 16 тисяч гривень!

Отримати кошти на оплату навчання у виші може кожен студент чи абітурієнт. Майбутня професія не має значення.

Для участі потрібно написати статтю на тему пов’язану з домашнім текстилем. Це має бути актуальний, корисний та унікальний текст. Більше інформації по завданню шукайте за посиланням.

Участь у програмі безкоштовна!

Від тебе потрібно тільки бажання та трішки інтелектуальної праці!

Кінцевий строк подання робіт – 10 березня 2020 року.

Не втрачай шансу стати переможцем та отримати грант!

Деталі програми: https://zasteli.com.ua/ua/publications/scholarship-v-ukraine-zasteli/

Зв’язатися з нами можна за тел. +38 (098) 681 27 12