Спільне засідання постійних депутатських комісій сільської ради

12.05.2021

14 травня 2021 року (п’ятниця) о 13 годині 30 хвилин в приміщенні Станіславської сільської ради (с. Станіслав, вул. Свободи 15) відбудеться спільне засідання постійних депутатських комісій сільської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

• Про встановлення транспортного податку на території Станіславської сільської територіальної громади.

(Доповідає: заступник сільського голови Завещана О.Л.)

• Про встановлення єдиного податку на території Станіславської сільської територіальної громади.

(Доповідає:  заступник сільського голови Завещана О.Л.)

• Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Станіславської сільської територіальної громади.

(Доповідає: заступник сільського голови Завещана О.Л.)

• Про встановлення туристичного збору на території Станіславської сільської територіальної громади.

(Доповідає: заступник сільського голови Завещана О.Л.)

• Про встановлення ставок земельного податку на території Станіславської сільської територіальної громади.

(Доповідає: спеціаліст ІІ категорії  з питань земельних відносин Литош О.В.)