Спільне засідання постійних депутатських комісій

18.02.2022

22 лютого 2022 року (вівторок) о 13 годині 30 хвилин в приміщенні Станіславської сільської ради (с. Станіслав, вул. Свободи 15) відбудеться спільне засідання двох постійних депутатських комісій:

• з питань прав людини, законності, правопорядку регламенту сільської ради, депутатської діяльності і етики та антикорупційної діяльності;
  • з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту, комунальної власності, підприємництва та сфери послуг.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

• Звіт сільського голови про діяльність виконавчого комітету сільської ради за 2021 рік.

(доповідає: сільський голова)

• Звіт роботи відділу з питань організації діяльності «Центру надання адміністративних послуг» Станіславської сільської ради за 2021 рік

(доповідає: начальник відділу з питань організації діяльності «ЦНАП» Станіславської сільської ради)

• Про намір передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності станіславської сільської територіальної громади, що розташоване за адресою: вулиця Свободи, 12, с.Станіслав Херсонського району Херсонської області шляхом проведення аукціону.

(доповідає: начальник відділу архітектури, містобудування, земельних відносин та ЖКГ БЕЗРОДНЯ В.В.)

• Звіт про результати виконання умов контракту директором Олександрівського комунального підприємства за 2021 рік

(доповідає: директор Олександрівського КП ПОГОС`ЯН А.А.)

• Розгляд річного фінансового плану та плану розвитку (бізнес-план) Олександрівського комунального підприємства на 2022 рік.

(доповідає: директор Олександрівського КП ПОГОС`ЯН А.А.)

• Про затвердження переліку нерухомого майна об’єктів комунальної власності Станіславської сільської територіальної громади

(доповідає: спеціаліст І категорії відділу архітектури, містобудування, земельних відносин та ЖКГ ТРІЩАНОВИЧ М.В.)

• Про затвердження Порядку призначення та звільнення з посад керівників комунальних підприємств Станіславської сільської ради

(доповідає: сільський голова)