Завершується реалізація проєкту "Створення пішохідно-велосипедних маршрутів і зон з покращеною інфраструктурою з елементами туристичної навігації"

13.01.2022
Завершується реалізація проєкту Станіславської громади спільно з Програмою Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE) в рамках Програми місцевого економічного розвитку Станіславської територіальної громади: "Створення пішохідно-велосипедних маршрутів і зон з покращеною інфраструктурою з елементами туристичної навігації".
Роботу над проєктом почали в 2020 року.
Мета проєкту – розвиток туристичного потенціалу Станіславської ОТГ.
Внесок програми DOBRE складає 671 997,00 грн.
Ми отримали:
  • Біотуалет – 5 шт.
  • Біотуалет для людей з обмеженими можливостями – 1 шт.
  • Велосипеди – 10 шт.
  • Велопарковки – 10 шт.
  • Шоломи велосипедні для дорослих та дітей – 20 шт.
  • Контейнери для збору скла, ПЕТ, ТПВ – 18 шт.
  • Металеві альтанки – 3 шт.
  • Палатки туристичні 2-х, 3-х, 4-х місні – 15 шт.
  • Каремати – 45 шт.
  • Спальник-покривало – 45 шт.
  • Туристичний рюкзак – 10 шт.
  • Сітка-рабиця 10м. – 20 шт.
  • Бетонний стовп для рабиці, 2,5 м. – 80 шт.
Внесок громади за 2020 року складає 39 770,64 грн.: розроблено туристичний маршрут, встановлено три оглядових майданчики, встановлено велопарковки.
Внесок громади за 2021 рік складає 303 843,06 грн.: придбано каяки, рятувальні жилети, дитячі сидіння та замки для велосипедів, встановлена туристична навігація, придбано причіп для перевезення каяків, облаштовано авто парковку.
Загальний внесок громади складає 343 613, 70 грн.