Завершується реалізація проєкту "Створення Центру підтримки бізнесу та туризму Станіславської ОТГ"

13.01.2022

Завершується реалізація проекту Станіславської громади спільно з Програмою Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE) в рамках Програми місцевого економічного розвитку Станіславської територіальної громади: "Створення Центру підтримки бізнесу та туризму Станіславської ОТГ". Роботу над проектом почали в березні 2020 року.

Метою проекту є створення спеціально облаштованого простору, де мешканці могли б набути знання та навички із започаткування власного бізнесу, навчатись окремим видам професійної діяльності, отримувати допомогу в реалізації власної продукції та послуг і отримувати додаткові доходи. Також в Центрі планується надання рекламних, туристично інформаційних послуг.

Внесок програми DOBRE складає 750 805,18 грн.

Ми отримали:

• Багатофункційний пристрій Epson, Canon – 3 шт.
  • Ноутбуки – 12 шт.
  • Акустичну систему LB2 – 6 шт.
  • Транс-ний підсилювач – 1 шт.
  • Кондиціонер – 1 шт.
  • Телевізор – 1 шт.
  • Конвертний ламінатор – 1 шт.
  • Цифровий фотоапарат – 1 шт.
  • Апарат для нагрівання та охолодження води – 1 шт.
  • Кавомашина – 1 шт.
  • Екран 2Е підвісний – 1 шт.
  • Шафа холодильна – 1 шт.
  • Мікрохвильова піч – 1 шт.
  • Водонагрівач – 1 шт.
  • Квадрокоптер – 1 шт.
  • Проектор – 1 шт.
  • Стіл – 1 шт.
  • LED вуличний світильник – 1 шт.
  • Стійка «Ресепшн» - 1 шт.
  • Крісло – 1 шт.
  • Стіл для конференцій – 1 шт.
  • Робочий стілець – 11 шт.
  • Стелаж у стилі „Loft-CARPATHIAN” – 3 шт.
  • Стелаж торговий прямий – 6 шт.
  • Офісний диван Ральф 2-місний зі столиком – 1 шт.
  • Стіл – 2 шт.
  • Шафа для верхнього одягу – 1 шт.
  • Комплект м’яких модульних меблів для дітей – 1 шт.
  • Кухонний гарнітур Еко комплект 2,0 – 1 шт.
  • Термопрес – 1 шт.

Внесок громади за період березень-листопад 2020 року складає 91 101,06 грн.: придбано відеокамери, підключено інтернет, зроблено ремонт в одній кімнаті приміщення.

Внесок громади за період червень-грудень 2021 року складає 468 540,21 грн.: проведено ремонтні роботи в приміщенні майбутнього Центру підтримки бізнесу та туризму, перекрито дах, замінено вікна та захисні грати на вікнах, придбано магнітну дошку та дитячі меблі.

Загальний внесок громади складає 559 641,27 грн.