Відкритий бюджет

Виїзний прийом громадян фахівцем Центру зайнятості 14.08.2019 року у с. Станіслав

Інформаційне повідомлення
19.08.2019

Працівники центру зайнятості постійно підтримують зв’язок з об’єднаними територіальними громадами та сприяють вирішенню питань, пов’язаних із зайнятістю населення.

14 серпня 2019 року, відбувся виїзний прийом мешканців Станіславської ОТГ. Фахівець Білозерської районної філії Херсонського ОЦЗ надала індивідуальні консультації з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття:

• умови порядку реєстрації, перереєстрації безробітних осіб, які шукають роботу;
  • призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів;
  • навчання в Центрах професійно – технічної освіти;
  • актуальні вакансії служби зайнятості по Білозерському району та м. Херсон;
  • резервування часу у фахівців центру зайнятості через сервіс «Електронна черга»;
  • інноваційні підходи в роботі служби зайнятості;
  • організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Для довідки: Білозерською районною філією проводяться виїзні прийоми до Станіславської ОТГ кожної другої середи щомісяця з 09.00 до 13.00 год.